Mobil Yıkama Eleme Tesisi MYE-300

Mobil Eleme Yıkama

Mobil Eleme Yıkama

Mobil Yıkama Eleme Tesisi MYE-300, Maden ocaklarında ihtiyaç duyulan kum ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır. Yaklaşık 45 dakika gibi kısa bir sürede işletmeye alınarak kullanıma hazır hale gelebilir. Yalnızca tek bir personelin yönetimi ile işleyebilmesi, tek bir şase üzerine kurulu olduğu için taşıma gerektiğinde bir tır ile çekilebilmesi ve az maliyet ile yüksek performans göstermesi bu ürünün en büyük avantajları arasındadır. Sabit eleme tesislerinin yaptığı her türlü işi tek başına yapabildiği gibi mobil olmanın avantajlarını da kullanmaktadır. Avrupa Birliği CE standartlarına uygun olarak üretilen MYE-300, saatte ortalama 130-230 ton ürün elde etmektedir. Mobil eleme yıkama MYE-300, firmamız tarafından özenle üretilmiş olup kullanıcı dostudur. Avantajlı fiyatlarımız ve satış sonrası sürekli destek için bizi arayabilirsiniz.
Bunker Besleme Haznesi 8 m3 Besleyici Sistemi 800 mm
Ana Konveyör Bant 800 mm ( Katlanır tip) Yüksek kapasiteli Titreşimli elek sistemi 5 metre uzunluğunda elek sistemi
Elek altı stok konveyörü katlanır tip olup geniş elek altı stok alanlıdır. 3 Adet stok konveyörü katlanır tip olup geniş elek altı stok alanlıdır.
Mobil şasi sistemi 2 akslı portatif olması sayesinde ideal bir sevkiyat ölçüsü sunmaktadır. Pano sistemi , Pano Siemens malzemeler içermekte olup jeneratörle çalışmayı destekler.
Toplam ağırlık 29.500 kg Mobil Eleme Sistemi ( Sistem Kapasitesi 130-230 ton / saat )
Hemen Teslim Taş Kırma Ve Eleme Makinaları Mobil Yıkama Eleme Tesisi, M-K 617 Satılık Konkasör Tesisleri, M-K MAKİNA Mobil Yıkama Eleme Tesisi Kırma Eleme Tesisi
M-K Makina
M-K Makina 1980 yılında İzmir’in sanayi olarak gelişmiş bölgesi olan Torbalı da ilk temellerini atmıştı.Konkasör sektörünün kısıtlı olduğu bir anda,ortaya çıkardığımız firmamız yaptığı işler ve müşteri memnuniyeti sayesinde bugün Türkiye başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine ithalat yapmaktadır.Özellikle 2000’li yıllara kadar konkasör,mobil kırma eleme sistemleri üzerine imalat yapan firmamız bu dönemden sonra beton santrali imalatı ile de kaliteli ürünler üretmeye başlamıştır.