Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Paletli Konkasör Mk Makine Güvencesiyle

Paletli Konkasör Mk Makine Güvencesiyle

En kolay arazilerden en zor madenlere kadar her tür alanda ve yerde çok rahat bir şekilde kullanılabilen bir konkasör tipidir paletli konkasör. Kırma tesislerinde çok fazla tercih edilir. Maliyeti zaman ve personelden tasarruf etmek isteyen tüm işletmelerin mutlaka sahip olması gereken bir tesistir. M-K Makina güvencesiyle yıllardır edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimizi uzman mühendislik ve kaliteli malzemeler ile işleyerek ortaya çıkan ürünümüz siz değerli işletme sahiplerini beklemektedir. Killi ve taşlı malzemelerin yabancı maddelerden arındırılarak daha kaliteli malzemelerin ortaya çıkması için kullanılmalarının yanı sıra bir yerden başka bir yere sadece kaliteli ve kullanılabilir malzemeler nakil edilmesini sağlamaktadır.

Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi paletli konkasör de CE (Avrupa) Birliği standartlarına üretilen tamamen çevre ve insan dostu bir tesistir. Gürültü ve çevre kirletme oranı çok düşük olan konkasörümüz tamamen doğa dostu olarak üretildiği için yol kenarlarında veya şehir merkezlerindeki inşaatlarda da rahatça kullanılabilmektedir. Aynı zamanda şebeke elektriği ile de çalışma imkanı bulunduğu için sizlere herhangi bir maliyet yaratmayacaktır. Orta ve düşük maliyetle faaliyet gösteren işletmelerimizin ilk tercihi olma özelliği taşımasının yanında yüksek performansı ile hem kullanırken hem de daha alma aşamasında diğer rakiplerinizin birkaç adım önüne geçmenizi sağlayacaktır. Tüm akıllı işletmelerin tercihi gibi sizde M-K Makina‘yi tercih ederek bu eşsiz ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Ürünlerimiz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilmek için 7 gün 24 saat sizler için hizmet veren müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Firmamız sizlere satım sonrasında da kaliteli hizmetlerine devam etmektedir. Tüm montaj ve demontaj işlemleriniz için bizim deneyimli ve alanında uzman ekiplerimize güvenebilirsiniz. En son teknolojiler kullanılarak üretilen ürünlerimizden ve deneyimli firma personellerimizin tecrübelerinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken bizleri aramak olacaktır. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan firmamız siz değerli işletme sahiplerinin de memnuniyetini arzu etmektedir. Her tür konuda bizleri arayarak danışabilirsiniz. Bilgi almak her zaman sizin avantajınıza olacaktır.