Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Paletli Konkasör

Paletli Konkasör PS-300
Paletli Konkasör PS-300
Detaylar İçin Tıklayın

Paletli konkasör, en kolay arazi koşullarından en zor maden koşullarına kadar her alanda rahatlıkla kullanılabilen bir konkasör çeşididir. Kırma tesislerinde sıklıkla kullanılan bu ürün maliyet, zaman ve personelden tasarruf sağlayarak işletmelerin karlı bir şekilde hizmetlerini yerine getirmesini sağlamaktadır.

Paletli konkasörler, hafriyat sahaları ve taş ocaklarında sıklıkla karşılaşılan killi veya taşlı malzemelerin yabancı maddelerden arındırılarak daha kaliteli malzemelerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu yönü ile çalışma sahalarında bir yerden başka bir yere sadece kaliteli ve kullanılabilir malzemeler nakil edilmesini sağlayan ürünümüz, firmamızın diğer üretimlerinde olduğu gibi Avrupa standartlarına uygun şekilde imal edilmektedir. Çalışma sırasında gürültü ve çevreyi kirletme oranı düşük olan bu konkasörler rahatlıkla yol kenarlarında veya şehir merkezlerindeki inşaatlarda kullanılabilir. Üretim aşamasında tamamen insanlara ve çevreye zarar vermeyen çevre dostu malzemeler kullanılan paletli konkansörler, yüksek performans özellikleri ile orta ve düşük maliyetle faaliyet gösteren işletmelerin tercihlerindendir. Şebeke elektriğine bağlanarak çalışma imkanından dolayı maliyet açısından ayrı bir ödeme gerekmeyen bu ürünümüz, firmamızın uzman kadrosu tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Malzemelerin en hızlı ve sorunsuz şekilde ayrıştırılmasını sağlayan paletli konkasörlerin satış sonrası montaj ve demontaj işlerinde de firmamızın deneyimli kadrosuna güvenebilirsiniz. Satış sonrası 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızdan özel hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paletli konkasör üretiminde senelerin vermiş olduğu deneyim ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile üretim yapan firmamız, satış sırasında verdiği üstün hizmetlerin yanı sıra satış sonrası verdiği destek ile de beğeni kazanmaktadır. Ürünlerimizin satış sonrası, montaj, demontaj, bakım ve tamir işlemlerinde de sorunsuz hizmet veren firmamız, en son teknoloji ile dizayn edilen paletli konkasör tesislerinde müşterilerinin yanındadır. Ürünümüz hakkında daha detaylı bilgi almak avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.