Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Sahibinden 100 luk Çeneli Kırıcı Garantili İmalat

Sahibinden 100 luk Çeneli Kırıcı Garantili İmalat

Sayın müşterilerimiz sizler için tasarladığımız çeneli kırıcı makine çeşitlerimizden biri olan 110 luk çeneli kırıcı hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Web sitemizdeki makine görsellerinde ürün özelliklerine dair bilgileri bulabileceğiniz gibi firmamızla yapacağınız telefon görüşmelerinde de dilediğiniz bilgiye sahip olmanıza olanak sağlamaktayız.

110 luk çeneli kırıcılarımız sayesinde en sert kayalar dahi yüksek bir enerji ile kırılmaktadır. Ayrıca bu makineler maksimum 800 mm ebadındaki sert kaya parçalarını basit bir şekilde kırmaktadır. Yine çıkışta da 80 mm ebadına kadar küçültülebilmektedir. Çeneli kırıcımızın hidrolik ayarlanabilir yapısı sayesinde çok basit bir şekilde istediğiniz ürünü elde etmeniz mümkündür. Bu makinemiz 300-350 ton/saat kapasitede çalışabilmektedir. Diğer çeşitlerimizde olduğu gibi yine firmamıza göndereceğiniz numunelerin fiziki yapısına göre değişkenlik gösterebilir. 110 luk çeneli kırıcılarımız ile başladığınız bir işi sorunsuz olarak bitirirsiniz.

Yapacağınız işin mahiyetine göre seçeceğiniz çeneli kırıcı bilimsel bulgulardan ziyade kişisel tecrübeler ve yapılan bir takım testler ile belirlenir. Böyle detaylı bir çalışma neticesinde birçok çimento fabrikasında başta olmak üzere ham madde elde etmede kullanılan çeneli kırıcılar incelenir, ister ham madde özellikleri isterse makine özelliklerine dikkat edilerek optimum çeneli kırıcı seçimine yol gösterecek veritabanı oluşturulmuştur. Bu sayede diğer kırıcı çeşitleri için, beslenen malzemenin sertlik ıslaklık özellikleri boyut dağılımı ve istenen ürün ebadına bağlı olarak çeneli kırıcıların kullanım sınırları tanımlanır.

Siz değerli müşterilerimizin yapacakları işin niteliğine göre çeneli kırıcı seçimi konusunda tercihlerinizde sizlere yardımcı olan konusunda uzman çalışanlarımız her zaman en doğru seçimin yapılmasına olanak sağlanmaktadır.

Bilindiği üzere sert cisimlerin parçalarını birbirine bağlı tutan iç kuvvetlerin olması ve bu kuvvetlerin değişik önemler taşımaktadır. Dıştan uygulanacak bir kuvvetle, iç kuvvetlerin yenilmesi sonucunda ebat küçültme yapılır. Ebat küçültmede başlangıç ve bitiş seviyeleri arasındaki fark çok önemlidir.

Firmamız tarafından üretilen çeneli kırıcıların fiyat ve ödeme koşulları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz firmamıza iletişim numaralarımız aracılığı ile ulaşmanız ya da web sitelerimizdeki makinelerimizin görselleri ile birlikte özelliklerinin de yer aldığı tanıtım yazılarımıza yorum bırakmanız yeterli olacaktır.