Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Satılık İkinci El Konkasör Tesisi

Satılık İkinci El Konkasör Tesisi

M-K Makina 36 yıldır sektördeki yerini en üst düzeye çıkarmış olan işletme yapısı ile sizlerin hizmetindedir. İşletmemizde müşteri memnuniyeti ön planda olup, bu geçen süre içerisinde sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına konusunda profesyonel olan çalışan kadromuz ve ekipmanlarımız ile ürün yelpazemizi genişletmiş durumdayız.

Öncelikle konkasör denildiğinde sizlere neyi çağrıştırıyor, bu konuda sizi bilgilendirmek istiyorum. Konkasör ; yapıcılık alanında, üst yapı ve alt yapı çalışmalarında, çakıl ve taşları elde etmek için kullanılan, büyük çaptaki kayaları kırarak ufalamaya yarayan kırma makinelerine verilen isimdir.

Firmamız bünyesinde siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına yönelik uygun fiyatlarda kiralık, satılık ve 2 El konkasörlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Herhangi bir yapıda kullanmak istediğiniz konkasör ihtiyacınıza yönelik olarak tercih edebilir, dilerseniz firmamız aracılığı ile uygun fiyatlarla konkasör kiralama hizmeti de alabilirsiniz.

Ülkemizde hemen her il ve ilçede büyük yol projeleri, toplu konut inşaatları yapılmaktadır. Tüm bu projelerde sizlerin kullanımına sunduğumuz konkasör firmamızın adını her geçen gün daha iyi yerlerde taşıyor olmanın güveni ile hizmet ağımızı genişletmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ve yüksek kalite standartlarında satılık konkasör tesislerimiz ile firmanızın değerine değer katmanızı sağlayacak nitelikteki konkasörleri hizmetinize sunmaktayız. Hizmet kalitemizin sizlerin memnuniyeti ile doğru orantıda olduğunun bilincini taşıyan firmamızdan, ihtiyacınıza yönelik olması, bütçenizi zorlamadan kaliteli ekipmanlara sahip olmanız için kiralık ve 2. El konkasör seçeneklerini tercihlerinize sunmaktayız.

İkinci El Konkasör Tesisi

M-K Makina olarak verdiğimiz hizmet kalitesi, üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm iş makinelerinin malzeme yapılarının Avrupa standartlarında üretimi gerçekleştirilmesinden geçmektedir. Kaliteli 1. Sınıf malzemelerden üretilmiş olan konkasörlerimizi firma bünyenize katmak isterseniz satın alabilir ya da kısa süreli işlerinizde kullanmak istediğinizde satın alma yerine kiralık konkasörlerimizden faydalanabilirsiniz. Kiralık olarak sizlere verdiğimiz konkasörler için aklınızda hiçbir şüpheye yer vermemelisiniz. Bizim için satılık olarak hizmetinize sunulmuş konkasörler ne ise, kiralık olarak hazırlanmış ve ihtiyacınıza yönelik olarak hizmetinize sunulan konkasörler de aynı özelliklere sahiptir. Boşu boşuna bir hizmet sunma gayesi taşımayan M-K Makina olarak önem verdiğimiz noktalardan bir tanesi de müşterilerimizin ihtiyacı olan konkasörleri en iyi şekilde hizmete sunmaktadır.

Kiralık konkasör hizmeti almak istediğinizde sektörde öncü bir yapıya sahip M-K Makina iletişim numaralarımızdan haftanın 7 günü 24 saat bizlere ulaşabilir, kiralık konkasörlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Çağrı merkezimiz aracılığı ile sizlere en doğru bilgiyi ulaştırıyor olmanın bilinci ile hizmet vermekteyiz. Sırf konkasör kiralayın diye değil, talebinize yarar sağlayacak bir kiralama hizmeti almanız için gerekli olan her bilgi tarafınıza aktarılmaktadır. Kiralık konkasörlerimiz ile ister alt yapı çalışmalarınızda, isteseniz de üst yapı çalışmalarınızda kaliteli bir hizmeti sizlerin kullanımına sunmaktayız. M-K Makina, kiralık konkasör hizmetini almış tüm müşterilerimizin memnuniyeti işletmemize olan güvenin ne kadar ön planda olduğunun büyük bir göstergesidir. Müşteri memnuniyetinin olmadığı bir işletmenin yıllarca süregelen hizmet ağına ulaşması beklenemez. 36 yıllık iş tecrübemiz ile satılık konkasörlerle eş değerde olan, kiralık konkasörleri hizmetinize sunmaktadır.

Birçok firmanın 2. El piyasası olduğu gibi firmamızın da yine ihtiyacınıza uygun olarak hizmetinize sunmuş olduğu 2. El konkasörleri de bulunduğunu hatırlatmak isteriz. M-K Makina siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına uygun fiyattaki 2. El konkasörleri de bünyesinde bulundurmaktadır. 2. El olarak düşündüğünüzde, aklınıza takılan “acaba kalite standardı nasıldır?” önyargısını zihninizden silmek adına firmamıza gelip, 2. El konkasörlerimizi yerinde görmenizin yararınıza olacağı konusunda iddia ediyoruz.