Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Satılık Kum Eleme Makinesi Yeni Nesil Teknoloji

Satılık Kum Eleme Makinesi Yeni Nesil Teknoloji

Merhaba sayın müşterilerimiz. Bu yazımda yine sizlere aydınlatıcı birkaç bilgi aktaracağım. Aktardığımız bu bilgiler sayesinde ihtiyacınız olan her makineyi tercih etmenizde yardımcı olmak amaçlanmaktadır. Sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesi sizlere daha çok bilgilendirmek sureti ile daha da arttırılmaktadır. Siz isteyin biz üretelim ve sizlerin alımınıza sunalım. Makine alımlarınızda sizler için sunmuş olduğumuz uygun fiyat ve ödeme koşullarından da faydalanmanız sağlanmaktadır. Yeter ki tam olarak ihtiyacınız olan makinenin hangisi olduğu hususunda kesin kararlı olun.

Firmamız web sitesinde tüm makinelerimize ait görselleri bulundurmaktadır. Makine görsellerinin yanı sıra makinelerin özellikleri, çalışma alanları hakkında da sizlere detaylı bilgi verilmektedir.

Kum eleği, kum içinde istenmeyen boyutlarda olan cisimler kumun işlenmesi sırasında yapısında bozukluk oluşabileceği düşünülerek tasarlanmıştır. Kum eleği ile istenen şekilde eleme işlemi hızlıca yapılmaktadır. Elek üzerinden geçirilip, kumlar ebatları oranında farklılık olması durumda üst kısımda kalır ve bu sayede içinde istenmeyen cisimler kalmadan daha iyi bir şekilde kum üretimi yapılmış olur. Kum eleği ile istediğiniz alanda kum eleme işlemi yapabilirsiniz. Kumun elek üzerinden geçirilmesi sırasında kum içinde olan her türlü farklı ebatlardaki cisimler basit bir şekilde ayrılır ve kum kullanım için hazır duruma getirilir. Saf kum kullanmak isteyenler kum eleğini kesinlikle kullanmalıdırlar. Bu sayede istenen verimlilikte kum elde edilebilir.

Firmamız tarafından yüksek standartlar üretilen kum eleği taşınabilir ve şekilde istenen her inşaat sahasına rahatlıkla monte edilebilir. Kumun olduğu yere götürülüp burada da eleme yapma olanağı sağlanır. Elek üzerinde bulunan sistemden kumun ebatları dışında olan büyük cisimler geçemeyeceği için elek üstünde kalır ve bu sayede istenmeyen cisimlerden de rahatlıkla kurtulması sağlanmış olur. Kum eleğinin yüksek kapasiteye sahip olmasından dolayı çok fazla kum aynı anda elenebilmektedir.

Siz de kaliteli bir kum eleğine sahip olmak istiyorsanız ve sektörde makine üretimi yapan firmalar arasından hangi firma ile çalışmaya karar veremediyseniz. Sizleri sektörün öncüsü olan firmamıza bekleriz. Bize danışmadan hiçbir firmadan makine ihtiyaçlarınızı karşılamayın. Gelin sizleri de kaliteli makinelerimiz ile tanıştıralım.