Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Satılık Modern Mobil Yıkama Eleme Tesisi

Satılık Modern Mobil Yıkama Eleme Tesisi

Firmamız, mobil yıkama eleme tesisleri yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlaması için tek bir sistemler birden fazla işlemlerinizi yapmak amacı ile üretilmektedir. Birden fazla işin tek bir platform üzerinde yapan makinemizi istediğiniz yere yarım saat içinde kurulabilmektedir. Mobil eleme yıkama tesisleri firmaların en çok tercih ettiği makinelerdendir. Birkaç özelliğinden bahsetmek gerekirse;

Uzaktan kumanda paletli yürüyen aksamı olması,
İthal saz elek teli ve gerdirme gergahı olması,
Hızının ayarlanabilir olması,sayılabilir.

Mobil yıkama eleme tesislerimizden birine sahip olmak istediğiniz zaman, firmamızda görsellerinin de mevcut olduğu tesislerimizi inceleyebilirsiniz. Firmamız CE kalite belgeleri sayesinde sadece yurt içinde değil, yurt dışına da mobil yıkama eleme tesisi imalatı yapmaktadır.

Mobil yıkama eleme sistem kapasitesi 120-180 ton/ saat olan bir sistem kapasitesine sahiptir. Bunker besleme haznesi ızgaralı olduğundan iri malzeme hazne içine girmemektedir. Ek bir hazne ile kapasite arttırılabilir. Besleyici sistemi ana bant sayesinde yapılmaktadır. Ana konveyör katlanabilir olduğundan eleğe müdahalede katlama sistemi kullanılabilmektedir. Yüksek bir kapasiteye sahip olan elek sistemi çift katlıdır. Mobil elek sisteminden toplam 3 adet ürün alınabilmesi sağlanır. Mobil yıkama eleme tesisi kullandığı hidrolik sistem ile hidrolik ayaklar aracılığı ile sabitlenebilir niteliktedir. Uzaktan kumanda ile kullanılmasının avantajı sayesinde tek bir kişi tarafından kullanılabilir niteliktedir. Kolaylıkla istenilen yere nakliyesi yapılmaktadır. 15 dakikalık bir sürede montajı yapılır. Hidrolik ayaklar kolaylıkla montaj yapılabilmesi açısından büyük avantaj sağlar. Bir kamyon ile rahatlıkla taşınabilir ve yıkama eleme sisteminin yapabileceği işlerin hepsini tek başına yapar.

Siz müşterilerimizin ihtiyacına konu olabilecek mobil yıkama eleme tesislerimizin imalatı konusunda yüksek standartlarda malzemeler kullanılmaktadır. Firmamızın kalite anlayışının yüksek olduğunun en büyük göstergesi ise referanslarımız da gizlidir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz her makinemizi web sitemizden inceleyebilir, fiyatları ve ödeme koşulları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız tüm bu bilgileri edinmeniz için yeter. Siz de sektöründe öncü olan firmamız ile çalışmak istiyorsanız sizleri firmamızda görmek isteriz.