Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Satılık Primer Darbeli Kırıcı M-K Makina Güvencesi İle

Satılık Primer Darbeli Kırıcı M-K Makina Güvencesi İle

Primer darbeli kırıcılar genel olarak orta ve düşük aşındırıcılıktaki cevher ve malzemelerin işlenmesinde kullanılmaktadır. Yüksek derecede sağlamış oldukları redüksiyon oranı ile sekonder kırma gereksinimini azaltarak tesis kapasitelerinin maksimum düzeye gelmesini amaçlamaktadır. En sert ve zor kırılan taşlar için özel olarak üretilmiştir. Büyük boyuttaki taşları kırmak içinde kullanılabilmektedirler. 200 ile 900 ton arasında kırma kapasitesi olan bu kırıcılarımız 2 şekilde üretilmektedir.

Mobil veya sabit olarak ihtiyacınıza göre karşılık vermekteyiz. Primer kırıcı olarak çeneli kırıcılara oranla çok daha yüksek oranda ince malzeme çıkışı sağlayabilmektedirler. Ürünümüzün en büyük tercih edilme nedeni kırma hızının çok yüksek olmasıdır. Kalker türü taşlar için üretilen bu ürünümüzün kırıcı türü rotorlu kırıcıdır. Küçültme ve kübik oranı çok yüksektir. Her ürünümüz olduğu gibi bu ürünümüzde yüksek mühendislik becerileri ile profesyonel ekiplerce tasarlanmıştır. Tercih edilmesinin diğer nedenlerine bakacak olursak, bakımının kolay olması, anti sıçrama kontrol özelliği, kübik ürün, yüksek redüksiyon ve tam kapasite kullanımı gösterebiliriz. 3 tonluk 1300 mm boyutundaki büyük kaya parçalarını 100 mm boyutlarına kadar indirme özelliği bulunmaktadır. Gene hidrolik güç ünitesi bulunduğu için gövde ve diğer açılır mekanizmalarının hepsinin ayar ve bakımlarını çok rahatlıkla yapabilirsiniz.

İstediğimiz ürünün boyutunu çok rahat ayarlayabilmek için kırıcı çarpma plakaları ile pandüller ve rotor arasındaki açıklıktan vidalı ya da hidrolik bir mekanizma ile ayarlamalarınızı yapabilirsiniz. Firmamız sizin için diğer ürünlerimizde olduğu gibi gene doğa dostu yani çevreye ve insana zarar vermeyen yüksek mühendislik ürünü bir kırıcı üreterek tamamı kaliteli maddelerden imal edilmiştir. Gene aynı şekilde tüm ürünlerimizde olduğu gibi kırıcımız CE (Avrupa) standartlarında üretilmiştir. Hem satış hem de satış sonrasında her zaman yanınızdayız. Eşsiz ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz. Sektöre yeni giren tüm firmaların tercih ettiği gibi sizde bizi tercih ederseniz diğer firmalardan bir adım önde işe başlıyorsunuz demektir. Sadece aldıktan sonra değil alırken bile kar etmiş olacaksınız. Daha uygun fiyatlarla daha üstün bir kapasiteyle çalışmak istiyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz demektir.