Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Sekonder Kırıcı Mk Makine Güvencesiyle

Sekonder Kırıcı Mk Makine Güvencesiyle

Sekonder kırıcılar kapasite ve kübik ürün miktarını arttırırken aşınma maliyetleri ve diğer işletme maliyetlerini azaltmak için üretilmiş kırıcı türüdür. Özel tasarımları sayesinde hem primer, hem sekonder hem de tersiyer kırma görevlerini sağlayabilen bir kırıcıdır. Kalker gibi orta sertlikteki malzemeler için primer, sekonder veya tersiyer olarak kullanılabilmektedirler. Yatırım maliyetinin düşük olmasından dolayı bir çok işletmemiz tarafından tercih edilen bir kırıcı olma özelliği taşımaktadır. Üretimi yüksek mühendisler tarafından birinci kalitede malzeme ve teknoloji kullanılarak yapıldığı için 350 ile 600 ton arasında kapasitesi bulunmaktadır.

Kireç taşı, dolomit, granit ve bazalt gibi orta ve yüksek sertlikteki malzemeleri bile hiç zorlanmadan kırabilmektedir. Aynı zamanda iri malzemeler ile besleyerek yüksek küçültme oranları yakalayabilmektesiniz. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde CE (Avrupa) standartlarında üretilmiştir. İnsan ve çevre dostu üst kalite malzemeler kullanılarak üretildiği için tam bir doğa dostudur. Primer yapıları ile iri malzeme ile besleyip, sekonder yanı ile de kübik çıktılar elde edebilmektesiniz. Düşük yatırım maliyeti ve yüksek kapasiteye sahip kırıcımız aynı zamanda işletme maliyetlerinizi de minimuma indirecektir

Montaj ve demontajının çok kolay olması da bir başka tercih nedenidir. Aynı zamanda bakım ve temizliği de çok kalay bir şekilde yapılabilmektedir. Gerilimsiz, yüksek dayanıklı, açık disk rotor, yüksek mangan, büyük masuraya sahip rulman yatakları, geniş boşaltma açığı, yüksek redüksiyon oranları diğer sunduğu avantajları arasındadır. Hidrolik ayar sistemi ile perde açıklığı ayarlayabilir ve ürün boyutuna göre bu ayarları yapılandırabilmekte olacaksınız.

Sizde rakiplerinizin açık ara önüne geçerek hep bir kaç adım önde olmak istiyorsanız tercih edeceğiniz kırıcımız yanında firmamızın sizlere sunduğu detaylı avantajlar olacaktır. Yıllardır sektör içinde edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimizi hem makinelerimize hem de hizmetimize aktarmış bulunmaktayız. Ürünlerimiz veya firmamızla ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Siz de alanında uzman ekip ve ekipmanlarla çalışabilir işletmenizin hem alırken hem de kullanırken kar etmesini sağlayabilirsiniz.