Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Seyyar Konkasör Tesisi

Seyyar Konkasör Tesisi

Seyyar konkasör ile istediğiniz şantiyede istediğiniz dinamik alanda çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Mobil konkasör sahibi olmak istiyorsanız, yılların deneyimi ile sizlere hizmet sunan M-K Makina firmamıza uğramadan, iletişim bilgilerimizden mobil konkasör seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi almadan karar vermeyin

Mobil konkasör bildiğiniz üzere, dünya ve ticaret pazarında kullanım kolaylığı sebebi ile çok daha fazla tercih edilmektedir. Mobil konkasörler taşınabilme özelliği sayesinde de monte halde dilediğiniz yere nakliyesini sağlayabileceğiniz kolaylıkla, montajı yapılmaktadır. Seyyar konkasör arayışında olduğunuzda sizlere sunmuş olduğumuz uygun fiyat ve kaliteli mobil konkasörlerimizi görmeden karar vermeyin. Gelin sizi de köklü bir firma olan M-K Makina güvencesinde üretmiş olduğumuz mobil konkasörlerimiz ile tanıştıralım. Kısa süreli bir yol yapımı projesi aldınız, sıra projenizde kullanmak istediğiniz makinelere geldi. Evet doğru yerdesiniz, satılık mobil konkasörlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Eğer, proje çok kısa vadeli ve siz artı bir maliyete katlanmak istemiyorsanız, size firmamızın güvencesinde olan kiralık mobil konkasörlerimizi ihtiyacınıza yönelik olarak uygun fiyat avantajları ile hizmetinize sunuyoruz. Bir çok müşterimiz tarafından tercih sebebi olmamızın sebeplerinden bir tanesi de müşterimizin tam anlamı ile ihtiyacını kavrayıp, doğru ekipmanları kendisine ulaştırıyor olmamızdan kaynaklanmaktadır.1980 yılından bu yana, konusu insan olan hizmet sektörü içerisinde, siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet ve kolay satın alma seçenekleri ile her daim yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları belirlenip, ihtiyacınıza en uygun seyyar konkasörlerimizi kullanımınıza sunmaktayız. Seyyar konkasörlerimizin üretiminde detaylı arge çalışmaları yapılmakta ve bu sayede doğru iş için doğru konkasör üretimini sağlamaktayız. İşimizi ne kadar doğru yaparsak, o kadar gelişme ve sektörde öncü olma konusunda yükselişe geçtiğimizin bilincindeyiz. Bu sebeple firmamıza gelip, konkasör ihtiyacı olduğunu söyleyen firmaların öncelikli olarak ihtiyaçlarını belirlemekteyiz. Kullanacakları mobil konkasörlerin, kullanım alanları, kullanım süreleri baz alınarak en doğru hizmeti vermekteyiz.

Sadece yurt içinde değil, yurt dışında da birçok işte kullanılmak üzere ihraç ettiğimiz seyyar konkasörler ile hizmet kalitemizi yurt dışında duyurmaya devam etmekteyiz. Satılık mobil konkasörlerimiz, kiralık mobil konkasörlerimiz ve 2 El mobil konkasörlerimiz kaliteli malzemelerden üretilmekte, son kullanıcıya teslime kadar tüm kontrolleri sağlanmaktadır.

Kiralık seyyar konkasörleri hizmetinize sunuyor olmamız, kullanım kolaylığı sağlaması açısından birçok müşterimiz tarafından tercih sebebi olmamızı sağlamaktadır. Örneğin, İzmir’ in Torbalı ilçesinde küçük bir yol yapım işi aldınız, işin süresi 1 ay. Bu süre için ihtiyacınız olan kiralık mobil konkasörlerimizden yararlanabilirsiniz. İnsan gücü bazı kırma işlemlerinde yetersiz kalmaktadır. Bu gibi durumlarda insan gücünün üstünde bir güce ihtiyaç duyarsınız. Bu gücü sizlere kaliteli malzemeden ürettiğimiz, mobil kiralık konkasörlerimiz ile sizlere sunmaktayız. Vakit nakittir düşüncesi ile, bütçenizi çok da zorlamadan firmamıza gelip, kiralık mobil konkasörlerimizi edinebilirsiniz.

Alt yapı ve üst yapı çalışmalarında sektörde yeni bir yapılanma içerisine girmiş olabilirsiniz. Bütçeniz projelerinizi gerçekleştirirken kısıtlı olabilir, panik yapmayın. Yine size sunmuş olduğumuz cazip fiyat avantajları sayesinde 2. El mobil konkasörlerimizi sizlere tanıtmaktan memnuniyet duyarız. 2. El olması, kalitemizden ödün verdiğimiz anlamı taşımamakta, aksine satılık mobil konkasörlerimiz, kiralık mobil konkasörlerimiz ne ise aynı kalitede olan makinelerimizi 2. El alarak firmanızda başarılı işlere imza atmaya devam edebilirsiniz.

Hangi alanda olursa olsun doğru tercih, iyi bir başarı için atılan en büyük adımdır. Sizin başarılarınızda merdivenleri hızlıca tırmanmanızı sağlayacak olan M-K Makina firmamıza uğramadan tercih yapmamanızı öneririz.