Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Seyyar Konkasör Üretimi İle Tüm Dünyaya Hizmet

Seyyar Konkasör Üretimi İle Tüm Dünyaya Hizmet

Firmamız, satılık mobil konkasör tesislerinin haricinde konusunda uzman ekip ve mühendisleri ile geniş bir alanda sizlere hizmet vermektedir. Hizmet sağladığımız makinelerin başında darbeli kırıcılar, primer darbeli kırıcılar, dik milli kırıcılar gelmektedir.

Konkasörler genel olarak taş ocaklarında sıklıkla kullanılmaktadır. Taş ocaklarında çok büyük kaya parçaları ufaltılarak mıcır haline gelmesini sağlayan makineler konkasörlerdir. Konkasörler siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına göre ister seyyar konkasör olarak, isterseniz de sabit konkasör olarak imal edilmektedir. Ayrıca üretim hacimlerine göre de yine konkasörleri 90 lık, 110 luk ve 140 lık olarak ayrıca hizmetinize sunmaktayız. Tüm bu kapasiteler hangi ölçüde kırma işlemi yapacağınıza göre belirlenerek sizlerin kullanımına sunulmak üzere üretilmekte ve şatışları gerçekleştirilmektedir. Avrupa standartlarında üretmiş olduğumuz tüm seyyar konkasörlerimiz, müşterilerimizin yurt dışında işleri olduğunda da yine kendilerine hizmet vermektedir. Primer darbeli kırıcıların kullanım alanları kalker türü taşların kırılması için gerekli alanlardır. Primer darbeli kırıcıların hızı çok yüksek olduğundan zaman avantajını kullanıcısı olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olan firmamız sizlerin ihtiyaçları için makine üretimleri gerçekleştirmektedir. Firmamızdan almak istediğiniz hangi makine olursa olsun, sizlere öncelikle doğru makine tercihi yapmanız adına doğru bilgiler uzman ekibimiz tarafından aktarılmaktadır. Birçok müşterimiz aklında farklı bir makine almak varken, ihtiyacını daha kolay görmesini sağlayacak başka bir makine satın alarak firmamızdan ayrılmıştır. Ekibimizin profesyonelliği sayesinde işleriniz için her zaman doğru seçim yapmanıza olanak sağlanmaktadır. Rakiplerimiz arasında en çok tercih edilen bir firma olmamız sizlerin memnuniyetinin maksimum oranda tutulması sayesindedir.

Yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile hizmet vermeyi kendine hedef edinen firmamızdan hizmet almak istediğinizde sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu da ayrıca bilmenizi isteriz. Web sitemizde tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilendirme yazılarını bulmanız mümkündür. Dilerseniz makine tanıtım yazılarımızın altında bulunan yorum kısmında yorumlarınızı bırakarak da bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İnternet çağının gereği olarak sektörün öncü firması olan firmamız web sitesini sizler için her daim güncellemekte, en doğru bilgilerle sizlerin karşısında olmaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz.