1Hizmetlerimiz Nelerdir ?
Mobil Konkasör, Taş Kırma Eleme Tesisi İmalatı ve Satışı Firmamız M-K MAKİNA konkasör , taş kırma eleme tesisleri üretiminin öncü kuruluşu olarak her geçen gün ürün stoğunu genişletmekte ve son sistem üretim hatlarında üretim hızını artırmaktadır. Tüm dünyada yüzlerce Kırma Eleme & Beton Santralleri tesisi çalışan firmamız konkasör ve Beton Santralleri konusunda lider konumdadır. Mobil Konkasörler Lastik tekerlekli ve Paletli olarak 2 ye ayrılmakdadır.Lastik tekerli modeller eleme sistemleride aynı platformda olması sebebi ile daha fazla ilgi görmektedirler. Firmamızın Konkasör , Eleme sistemleri ve Beton Santralleri üretiminde üstün Arge çalışmaları sayesinde rakiplerimize fark atmaktayız.
2Konkasör Nedir ?
Taş ocaklarında elde edilmiş olan byük kaya parçaları ve benzeri maddelerin parçalanıp kırılarak,yol yapımı ve benzeri alanlarda kullanılmasını sağlayan makina ve makinaların tümü konkasör olarak adlandırılmaktadır.
3Mobil Konkasör Nedir ?
Konkasör nedir,başlıklı sorumuz da sizlere konkasör nedir ve ne işe yarar diye biraz bilgi vermiştik.Bu tür makinelerin taşınabilir özelliği olmasına mobil konkasör veya seyyar konkasör denir.
4Sabit Konkasör Nedir ?
Sabit konkasör tesisleri,mobil ( seyyar ) konkasörlerin aksine,müşterilerin bulundukları bölgelere kurulan ve hareket ettirilmeye musait olmayan tesislerdir.
5Destek Sistemimiz Nasıl İşler ?
Mk makina olarak ,bir çok firmanın yaptığı satış öncesi desteğin haricin de bizler satış öncesi ve satış sonrası teknik destek ekibimiz ile sizlere 7/24 sınırsız hizmet vermekteyiz.
6Mobil Beton Santrali Avantajları Nelerdir ?
M-K MAKİNA Yeni Nesil Mobil Beton Santrallerinin , arkasına yerleştirilen dingil ve tekerlekler sayesinde tek bir çekici ile sevk edilebilecek şekilde dizayn edilmiş olup, tüm sistem tek mono blok şase üzerine yerleştirilmiştir. M-K MAKİNA mobil beton santralleri tüm dünyaya adının başarı ile duyurmuş bir markadır. M-K MAKİNA mobil beton santralleri, Otuz Beş yılın vermiş olduğu tecrübeyi, üstün teknolojik alt yapısı ile birleştirerek mobil beton santralleri ürün gamına yansıtmış ve benzeri olmayan ürünler ortaya çıkarmıştır. Her tür ihtiyaca göre ; yüksek performans ve kapasiteleri, pratik ama sağlam yapıları ve garantili beton üretimleri ile işletme kaynaklarının doğru kullanılmasını sağlayarak, zamanı kazanca dönüştürmektedirler.
7Mobil Konkasör Avanatjları Nelerdir ?
  1. Kolay sevk etme avantajı
  2. 1 Saat gibi süre içinde işletmeye alma
  3.  Hidrolik ayaklarla hemen montaj yapabilme
  4. Jeneratör ile Çalıştırabilme avantajı
  5. Kurulum yerini sık degiştirebilme kolaylıgı 1 saat gibi sürede başka noktaya taşıma kolaylığı
  6. Extra Konveyörlere gerek kalmadan çalışabilme avantajı
  7. 0-20 veya 0-80 mm aralığında 3 tip veya 2,1 tip ürün alabilme avantajı
  8. İşletme ve Bakım maliyetinin minumum seviyede olması
  9. Tek personel ile üretim yapılabilmesi
  10. By-pass sistemi