Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Taş Kırma Eleme İzmir’den Tüm Dünyaya Hizmet

Taş Kırma Eleme İzmir’den Tüm Dünyaya Hizmet

Mobil kırıcı, mobil kırma eleme tesisleri, seyyar konkasör, satılık ve kiralık makineler, taş kırma eleme tesislerinin üretimleri ve pazarlaması konusunda yılların deneyimini sizlere yansıtan yüksek kaliteye sahip olan firmamız her türlü ihtiyacınız için sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır. Konumuzda uzman olmamızdan kaynaklı olarak yapacağınız her iş için sizlere teknik bilgiler sunmakta işlerinizi nasıl daha pratik bir halde yapacağınız ile ilgili her daim doğru bilgiyi sizlerle paylaşmaktadır.

Toplu konut çalışmaları, metropol kentlerdeki kentsel dönüşüm projeleri, maden ve taş ocaklarında hizmet vermeye devam eden firmamız üretimi birçok tesise rastlamanız mümkündür. İşletmeler tarafından çoğunlukla firmamızın tercih edilmesinde en büyük sebep sizden çok sizin bütçenizi düşünür halde bir çalışma yürütmemizden kaynaklanmaktadır. Bu denli önemli makinelerin üretimi, satışı ve satış sonrası hizmetleri doğrultusunda sektörde rekabet halinde olduğumuz firmaların önüne geçmemizin ana sebebi verdiğimiz hizmetin kalitesinden kaynaklanmaktadır.

Taş kırma eleme tesisine ihtiyacınız olduğunda firmamız web sitesinde bulunan ürünlerimizi detaylı /bir şekilde inceleyebilir, 7/24 iletişim sağlamanıza olanak sağlanan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız doğrultusunda sizlere doğru bilgi sunulması için gereken duyarlılığı göstermektedir. Firmamızda çalışan profilimizin konusunda uzman kişilerden oluşması sayesinde hep daha ilerilere gidebileceğimizin bilinci ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Taş Kırma Eleme Tesislerin de Uzman Kadro

Genel olarak maden ve inşaat sektöründe çalışan müşterilerimiz tarafından tercih edilen taş kırma eleme tesisleri gerek agrega üretimi gerek balast malzeme üretimi için talep edilmektedir. Firmamız taş kırma eleme tesisleri tarafından farlı dayanıklılık özelliklerine sahip taşların üretilmesi sağlanmaktadır.

Taş kırma eleme tesisleri üç kısımdan oluşmaktadır. Bunların başında kırma aşaması gelmektedir. İkinci aşamada ise kırılan malzemeler elenmektedir. En son kısımda ise belirli boyutlardaki taşların üretimi sağlanmaktadır. Firmamız çeşitli ürünlerinden sadece bir tanesi olan taş kırma eleme tesislerinin bir işletmeye teslimi yaklaşık olarak 20 gün civarında bir süre gerekmektedir. Bu süreyi rakiplerimizde 30 gün 45 gün arasında görmeniz mümkündür. Hızlı üretim satış ve satış sonrası bir hizmete ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı tercih etmeniz en doğru hareket olacaktır. Taş kırma eleme tesislerimiz hakkındaki detaylı bilgi almak için sizleri firmamızda görmeyi diliyoruz.