Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Taş Kırma Makinaların da Türkiye’nin En İyisi

Taş Kırma Makinaların da Türkiye’nin En İyisi

Taş kırma eleme makinesinin bir diğer adı da konkasördür. Taşların kırılması sayesinde çok büyük parçaların ufalanarak kullanıma hazır hale gelmesi sağlanmaktadır. Kaliteli ürün elde etmek istiyorsanız firmamız tarafından üretilmiş olan kaliteli taş kırma eleme makinelerini sizlere tavsiye ederiz. Makinelerin üretiminde tamamıyla ile kaliteli malzeme kullanılmakta ve Avrupa Standartlarına uygun makineler imal edilmektedir. Ayrıca kaliteli ürün elde etmeniz için tasarlanmış olan primer darbeli kırıcı ve sek önder kırıcılarımızdan da tercih edebilirsiniz. Konkasör tesisi üretiminde makineler tarafından üretilecek ürünlerin özellikleri dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

Konkasörleri çevrenizdeki birçok inşaat sahasında görmeniz mümkündür. İşletmeler tarafından çokça tercih edilen bu makineler sayesinde kolaylıkla malzeme üretimi yapılmaktadır. Asfalt malzemeleri beton malzemelerinden cevher üretmek termik santrallerden kömür çıkarmak için birçok farklı alanda konkasörler kullanılmaktadır. Yol yapım projelerini üstlenmiş olan işletmeler işlerini kolaylaştırması sebebi ile konkasör kullanmaktadır. Yol yapımlarının haricinde ayrıca büyük kentsel dönüşüm projelerinde de yine konkasörlerin adını duymanız mümkündür. Kullanıcısına sağladığı avantajlar sebebi ile en fazla tercih edilen makineler arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin faaliyet gösterdiği alanlar dikkate alınarak ikinci el konkasörleri de hizmetinize sunmaktayız. Çoğu zaman bütçe gereği sıfır makine yerine ikinci el makineler de tercih edilmektedir. Sonuç itibari ile sadece adı ikinci el olan bu makinelerin kalitesi konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır. Sıfır makineden tek farkı fiyatının bir miktar daha uygun olmasıdır.

Firmamız için müşteri memnuniyeti her şeyin önünde gelmektedir. Firmamız ile çalışan tüm işletme sahibi müşterilerimiz kalitemizi yüksek tuttuğumuza şahittir. Müşteri memnuniyeti yüksek olan firmamız civardaki yol, maden, köprü gibi zor alanlarda ihtiyacı olan tüm makineleri firmamızdan temin etmektedir.

Sektörde düşük maliyetli ve maliyetinin düşük olmasının haricinde kaliteli makinelere sahip olarak isim yapmış müşterilerimiz mevcuttur. Web sitemizde bulunan taş kırma eleme makinelerinin teknik özellikleri ve makine detayları hususunda bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İster ihtiyacınız olan makineyi satın almak isteyin, isterseniz kiralamak isteyin, isterseniz de yok ben daha uygun olsun diyorsanız ikinci el olan makinelerimize sahip olmak isteyin. Firmamız her konuda ihtiyacınıza yönelik makineleri hizmetinize sunacaktır.