Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Tersiyer Kırıcı Ankara İzmir İstanbul Ve Tüm Bölgeler

Tersiyer Kırıcı Ankara İzmir İstanbul Ve Tüm Bölgeler

Sayın müşterilerimiz, sizler için üretimi gerçekleştirilen tersiyer kırıcılarımız kırma ve eleme tesislerinin en önemli makinesidir. Birden fazla taş kırma tesisi için tersiyer kırıcı üretimi yapmış olan firmamız bu alanda halen daha üretimlerine devam etmektedir.

Tersiyer kırıcılar elek üstü malzemeyi yüksek kapasitede hareket eten rotor üzerindeki kırıcı paletler aracılığı ile karşı sabit paletlere çarptırmak suretiyle ince ve kübik malzeme ortaya çıkarmak için kullanılan, kullanım ömrü diğer kırıcılara kıyasla daha uzun olan, kullanım ömrünün uzunluğuna karşın maliyeti de oldukça düşük olan makinelerdir. Firmamız böyle yüksek kapasiteli olan bir makineyi üretmek ve siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duymaktadır.

Tersiyer kırıcı tesislerde sekonder veya tersiyer olarak kullanılabilen kırıcılar arasındadır. Kireçtaşı, taş ocağından çıkarılan malzemeler için sıklıkla kullanılmaktadır. Malzemelere yüksek hızda darbe etkisi yaratarak çalışmaktadırlar. Besleme ağzından makine içerisine verilen kırılacak malzemeler paletler aracılığı ile ayarlanabilir pandüller üzerindeki astarlara doğru büyük bir hız ile iletilmektedirler. Bu sayede yüksek kapasitede ince malzemeler elde edilmektedir. Firmamız bu denli yüksek kapasiteye sahip olan bu harika ürünün üretimi, yurt içi ve yurt dışı satışları konusunda sektörde öncü bir firma halini almıştır. Sizlerde sıradan üretim kapasitelerini bilmediğiniz firmalardan ürün almak yerine firmamızı tercih etmek istemez misiniz? Konusunda uzman bir firma ile çalışmak sizlere hem zaman hem de maliyet konusunda büyük fayda sağlamaktadır. Bu faydayı da ancak firmamızdan ürün aldığınızda çok net yaşayabilirsiniz.

Tersiyer kırıcılar üzerindeki hidrolik pistonlar rotora yaklaştırma ve uzaklaştırma işlevi sayesinde çok pratik bir şekilde çalışmaktadır. İstenilen malzeme yapısına uygun şekilde ayarlanma özelliği sayesinde farklı makineler kullanma gereği duymazsınız. Tersiyer kırıcının en önemli özelliği rotorun dönüş yönünün ne zaman isterseniz tam tersine çevrilmesi özelliğidir. Bu özellik palet ömrünün daha uzun olmasına olanak sağlar. Yüksek performanstaki bir tersiyer kırıcıya sahip olmak istediğiniz her an firmamız size destek vermektedir.

Yeter ki siz firmamıza ulaşıp bizlerden makinelerimiz, tersiyer kırıcılarımız hakkında bilgi isteyin. Firmamızdan 7/24 bilgi alabilir, tersiyer kırıcılarımızdan siz de sipariş edebilirsiniz.