Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Tersiyer Kırıcı Üretimlerin de Kaliteyi Sunuyoruz

Tersiyer Kırıcı Üretimlerin de Kaliteyi Sunuyoruz

Darbeli kırıcılar kategorisinde olan tersiyer kırıcılar madencilik sektörü başta olmak üzere inşaat sektörü, taş ocaklarında yüksek kapasiteli çalışmalarda kullanılmaktadır. Tersiyer kırıcılar dik milli kırıcılara eş değer olarak üretilmektedir. Orta sertlikte olan kayalardan 5 mm lik malzemeler ve kum elde etmek istendiğinde kullanıldığı aşikardır. 70 mm kadar malzeme beslenebilmektedir. Dik milli kırıcılardan ayrılan en önemli özellik ise budur. Kırma işlemi, yüksek bir hız ile iki taraflı olarak dönen rotorun malzemeyi pandüllere çarpması ile yapılmaktadır. Ayrıca ayarlanabilir çıkış ağzına sahip olması neticesinde istenilen boyutlarda ürün elde edilmektedir. Özel dizayn ile yapılan çarpma plakaları ve rotor hızının yüksek olması sayesinde aşınma düşük olmaktadır. Bu sayede de toz ve kum elde edilmesine olanak sağlanmaktadır.

Tersiyer kırıcı ihtiyacınız var ise firmamız bu konuda size hizmet vermekten onur duyacaktır. Firmamızın web sitesinde bulunan tersiyer kırıcılarımızı inceleyip, ihtiyacınızı belirledikten sonra bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Fiyat ve ödeme koşullarını kendinize sorun etmeyin. Çünkü sektörde yıllardır bilgi ve tecrübesi ile birçok işletmeye hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyat ve ödeme koşullarında sıfır veya ikincil el makine ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Sektörde bulunan birçok firma arasından çok rahatlıkla gözle görünür bir farkımız olduğunu göreceksiniz. Firmamızdan talep edeceğiniz bilgiler sizlere uzman ekibimiz aracılığı ile sunulmakta, satış, satış sonrası hizmetler, makine ve tesislerin kurulması ve yedek parça ihtiyaçlarınızda da siz değerli müşterilerimize hizmet verilmektedir.

Tersiyer kırıcıların tam açılır olan hidrolik kapaklarının bulunması sayesinde bakım işlemleri rahatlıkla yapılmaktadır. Firmamızdan almış olduğunuz bir tersiyer kırıcının bakımının yapılmasını talep ettiğinizde sizinle iletişime geçerek bu konu hakkında da sizlere destek verilmektedir. Tersiyer kırıcıların özellikleri arasında yüksek toz ve kum elde edilebilme olanağı sağlaması, sekonder,tersiyer ve kum makinesi olarak kullanılma olanağı sağlaması, özel iç tasarımının bulunması, yüksek kapasiteli beton malzemelerin üretilmesi, dayanıklı rotorlara sahip olması, hidrolik kapaklarının bulunması sayesinde bakım kolaylığının olması sayılabilir. Tüm bu özellikleri sayesinde verimli işler yapan tersiyer kırıcılar işletmeler tarafından çokça tercih edilmektedir.