Tersiyer Kırıcı

Tersiyer kırıcı , 0-5 mm yoğunlukta malzeme üretmek için tasarlanmış kırıcılardır. Sektörün öncülerinden olan firmamız M-K Makina Tersiyer Kırıcı üretiminde de başarılı projelere imza atmıştır. Kum üretiminde en sert ve zorlayıcı maddeleri kırmak için kullanılan bu ürünlerimizi, işlevlerine göre yatay ve dikey milli kırıcılar olarak üretmekteyiz.

Tersiyer kırıcılar kum makinesi olarak da kullanılabilen kırıcı çeşitleridir. Kırma sisteminin diğer elemanları olan primer ve sekonder kırıcılara göre daha ince kırım yapan bu ürünler tek tır ile kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşınabilir ve kurulumu da kısa sürede yapılabilir. Kırma, eleme, yıkama gibi işlevleri tek bir makine ile yapma avantajı sağlayan bu ürün, az maliyet ile faaliyet gösteren işletmeler için idealdir. Boy ve ağırlık olarak farklı özelliklere sahip olan tersiyer kırıcılarda yıkım ve hafriyat sonrasında şantiyelerde biriken ve döküm sahasına taşınması gereken malzemelerin geri dönüşümünü sağlama, tek bir tır ile kolaylıkla nakliye edilme, kurulum ve kullanım sırasında kolaylık sağlama, kırma tesislerinde yapılan tüm işlemleri tek başına yapma özellikleri ortaktır. Bu makinelerin işlemesinde rotor her iki yöne dönebildiği için kırıcı paletlerinin de iki yüzü bulunur ve bu sayede en yüksek verim alınır. Hidrolik açma sistemine sahip olan tersiyer kırıcılar da palet sorunu olduğunda kolaylıkla bakım ve değişimi yapılabilmektedir.

Tersiyer kırıcı, büyük parçalı maddeleri bile en ufak şekilde kırabildiği için kum makinesi olarak da kullanılır. İnsana ve çevreye zarar vermeyecek malzemelerden imal edilen bu ürünlerimiz de Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Ortalama olarak 100 ila 350 t/s kapasiteye sahip ürünlerimizden ihtiyacınıza en uygun olanını seçebilirsiniz. En sert bazalttan, en yumuşak kalkere kadar her çeşit kaya parçasını kıracak şekilde tasarlanan bu ürünümüz hakkında daha detaylı bilgi almak, avantajlı fiyatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın