Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Titreşimli Besleyici Bunker Çok Ucuz Fiyatlarla

Titreşimli Besleyici Bunker Çok Ucuz Fiyatlarla

Sektörün öncüsü olan firmamız siz değerli işletmeler için titreşimli besleyici bunkerleri kaliteli ve uzun süre kullanım için elverişli olarak üretmektedir. Üretmiş olduğumuz standart modellerin yanında dilerseniz dizlerin talepleri doğrultusunda geniş bir kapasiteye sahip olarak da ürete bilmekteyiz. Özellikle taş kırma ve eleme tesislerinde en gerekli olan ürünlerin başında gelen titreşimli besleyiciler Türkiye ve Dünya’da birçok işletmenin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. İşletmelere hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ettiren bu ürünlerimizi uzun yıllar boyunca güvenle ve tam performanslı olarak kullanabileceksiniz.

Titreşimli besleyici bunker birbirinin aksi yönde hareket eden iki adet eksantrik ağırlığı ile veya iki tane vibro motorun oluşturduğu harekete bağlı olarak malzemenin ilerletilerek yapmış olduğu bu titreşimler ile kırıcı kısmına malzeme beslemesi yapmaktadır. Bu şekilde kırma işlemi çok daha kolay ve avantajlı bir hale gelmektedir. Gene üstlerinde bulunan ızgaralı elek sayesinde malzemelerin çok olduğu durumlarda dahi 2 kademeye çıkarılarak kırıcıya ulaşmadan baypass olarak stoklanır. Bu sayede agrega hem temiz hem de istenilen niteliklere ulaşmış olur. Zaman içinde aşınan ürünlerimizin bakım ve onarımları siz değerli işletmelerin çalışmalarını aksatmayacak şekilde firmamız tarafından özel olarak yapılmaktadır.

Yıllardır sektörün öncüsü konumunda olan firmamız tüm ürünlerinde olduğu gibi bu ürününü de 1. kalite malzemeler kullanarak uzman mühendisler tarafından tasarlamıştır. Yıllardır edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübemizi tüm ürünlerimize aktarmış olduğumuz gibi ürünlerimiz tamamen çevre ve doğa dostudur. CE (Avrupa) standartlarına uygun olarak üretmiş olduğumuz ürünlerimiz siz değerli işletmeleri hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ettirmesinin yanında sadece kullanırken değil alırken dahi kara geçirecektir. Kaliteyle ters orantılı planladığımız fiyatlarımız sizleri oldukça mutlu edecektir. Ürünümüz zor şartlarda dayanıklı malzemeler kullanılarak sizlerin talep ve beklentileri doğrultusunda uygun fiyatlı olarak üretilmiştir. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren müşteri hizmetlerimizi istediğiniz zaman arayabilir ürünler hakkında çok daha detaylı bilgi alabilir aynı zamanda her türlü konuda sorularınıza cevap bulabilirsiniz.