Titreşimli Elekler

TitresimlielekmkmakinaTitreşimli elek, firmamız tarafından ihtiyaca uygun farklı boyutlarda 2, 3 ya da 4 katlı olarak üretilmektedir. Aynı anda birden fazla maddenin elenmesine olanak tanıyan titreşimli elekler, gelen ürünü boyutlarına göre sınıflandırıp bantlar yardımı ile stoklamaya yardımcı olmaktadır. Farklı boyutlardaki malzemeleri birbirinden ayırmak ve büyüklüğüne göre kullanım alanı belirlemek için ideal olan ürünlerimiz dayanıklı malzemelerden imal edilmektedir.

İnşaat ve kırma eleme tesislerinde sıklıkla kullanılan titreşimli elekler, şase üzerinde gövde, titreşim mekanizması, motor ve yaylı süspansiyon parçalarından oluşmaktadır. Yoğun kullanım sonucunda elek tellerinde her hangi bir sorun olduğunda en kolay şekilde tamir ve bakımının yapılmasına olanak tanıyacak kadar aralıklar ile katlandırılan eleklerimiz, tüm diğer ürünlerde olduğu gibi CE standartlarına uygun şekilde tasarlanıp imal edilmiştir. Oynak masuralı rulmanlara yer verilen titreşimli eleklerimiz, bu yönü ile ani ağır madde düşmesi durumunda kendini koruma özelliğindedir. Müşteri isteğine göre yaylı ön oluk yapılabilen ürünümüz, bu ek özelliği ile elek tellerinin gerektiğinde daha kolay bakımının yapılmasını sağlamaktadır. Ürünümüz elek şasesinde bulunan üç taraflı platformu sayesinde kolaylıkla temizlenme ve bakım yapılma özelliğine sahiptir. Sektörün liderlerinden olan firmamız, titreşimli elek montaj ve demontajı konusunda uzman kadrosu ile hizmet vererek aldığınız ürünün en kısa sürede kullanıma hazır hale gelmesini ya da her hangi bir nakil durumunda sorunsuz bir şekilde taşınıp yeniden kurulmasını sağlamaktadır.

Titreşimli Elek İmalatı

Titreşimli elekler konusunda hem kaliteli hizmet almak hem de maliyeti en aza düşürmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. İmalat aşamasında hiç bir şekilde doğaya ya da canlılara zarar verecek maddeler kullanılmayan ürünlerimizi gönül rahatlığı ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Firmamızın avantajlarından yararlanmak, ürünlerimizin özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, satış sonrasında da her türlü sorununuz için 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Titresimlielekmkmakina

Titresimliele-satis
titresimli-elek-sistemi-yenisiititresimli-elek-sistemi-yenisi

Titreşimli Elek

TEK -2060 titreşimli elek, 2,3 veya 4 katlı olarak üretilebilen, 350-400 t/sa kapasiteye sahip elek türleridir. Firmamız tarafından müşteri isteğine bağlı olarak özel boyutlarda hazırlanabilen titreşimli elekler yine müşteri isteğine göre çelik veya poliuretan malzemeden üretilebilmektedir. Isıya dayanıklı olarak ürettiğimiz titreşimli eleklerimiz boşluklu rulman özelliği ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Doğa ve insanlara zarar vermeyen çevre dostu malzemeden imal edilen ürünlerimiz Avrupa standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Kırılarak titreşimli eleğe gelen malzemeleri boyutlarına göre bantlayarak stoklamaktadır. TEK-2060 titreşimli elek ihtiyacınızı en uygun fiyatlar ile karşılamak ve satış sonrası da destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özellik Adı Değeri
Ağırlık (3 Katlı) 17000 kg
Ağırlık (4 Katlı) 19000 kg
Anma Ölçüleri 2499×7000 mm
Max. Rotor Devri 1500 rpm
Motor Gücü 45 kW

Bir Cevap Yazın