Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Titreşimli Elekler Mk Makine Avantajıyla

Titreşimli Elekler Mk Makine Avantajıyla

Firmamız tarafından tüm ihtiyaçlarına uygun olarak farklı boyutlarda üretilen titreşimli eleklerimiz 2, 3 ya da 3 katlı olarak hizmetinize sunulmaktadır. Aynı anda birden fazla eleğin üretilmesine imkan sağlayan eleklerimiz gelen ürünleri boyutlarına göre sınıflandırarak bantlar yardımı ile stoklamaya yardımcı olur. Hem farklı boyuttaki malzemeler birbirinden ayrılır hem de büyüklüğü ve kullanım alanına göre ayrıştırabilmektedir. Genel anlamıyla Türkiye ve Dünya da en çok tercih edilen malzemelerden biri olan titreşimli elekler işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Özellikle inşaat ve kırma eleme tesisleri başta olmak üzere sıklıkla kullanılabilmektedir. Şase üzerinde gövde, titreşim mekanizması, motor ve yaylı süspansiyon parçaları bütününden oluşmaktadır. Yoğun kullanım sonucunda elek tellerinde her hangi bir sorun olduğunda dahi çok kolay bir şekilde tamir ve bakımını da yapabilirsiniz. Kolay tamir ve bakım için eleklerimiz aralıklar ile katlandırılmıştır. Ürünlerimiz M-K Makina’nın tüm ürünlerinde olduğu gibi CE (Avrupa) standartlarında üretilmektedir. Ani ağır madde düşmesi durumları için makinemiz oynak masuralı rulmanlar ile korunmaktadır. Müşterilerimizin isteğine göre yaylı ön oluk yapılabilmektedir. Böylece elek tellerinin de bakımı çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Üç taraflı platformu bulunduğu için çok kolay temizlenme ve bakım yapılabilme özellikleri de bulunmaktadır. Ürünümüz çok kolay montaj ve de montaj özelliğine sahip olduğu için çok kısa bir süre içinde kullanıma hazır hale gelebilecektir. Herhangi bir nakil durumu için sorunsuz bir şekilde taşınabilmektedir. Üst sınıf malzemeler ile tasarlandığı için tamamen insan ve doğa dostu diyebileceğimiz bir üründür.

Ürünümüz üst sınıf 1. kalite malzemeler kullanarak uzman mühendisler tarafından ürettiği makineleri için aralıksız ve kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Her tür soru ve sorununuzda sizlerin yanında olmaktadır. Firmamız uzun yıllardır sektörün önde gelen isimlerinden biri olduğu için edinmiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeleri siz değerli işletmelerle paylaşmaktadır. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızı istediğiniz zaman arayabilir ve her konuda uzmanlığımıza danışabilir ve ürünlerimiz ile hizmetlerimiz hakkında çok detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.