Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> › Uzman Kadro İle Kırma Eleme İmalatları Devam Ediyor

Uzman Kadro İle Kırma Eleme İmalatları Devam Ediyor

Değerli müşterilerimiz, kırma eleme tesislerinde kalitenin üst düzeyde oluşabilmesi için kırma eleme tesislerinin projelendirilmesi, makine ve teçhizat seçimi, kırılacak olan büyük çaplı kaya parçalarının jeolojik ve yapısal özellikleri dikkate alınarak tasarlanmalı, konusunda uzman kişiler tarafından üretilmeli ve montajlarının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kırma eleme tesisleri özellikle madencilik alanında üretilen malzemelerin işlenmesi ve büyük çaplı inşaat projelerinde kırma taş üretilmesi alanlarında kullanılmaktadır. Malzemelerin üretiminde kalite ve maliyet avantajı sağlamak üretimi yapan kişilerin bilgi birikimleri ile doğru orantılıdır. Yeterli bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından üretim yapılması işletmeleri oldukça büyük zararlara uğratmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen kırma eleme tesisleri uzman kişiler tarafından 1. Sınıf malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Satış, satış sonrası hizmetler ve montaj aşamasında da siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam edilmektedir.

Kırma eleme tesislerinin daha çok kullanıldığı inşaat projelerinin ihtiyacını karşılamak için taş ocaklarından delme, patlatma ve direk kazıcı yükleyicilerle çıkarılarak tesise getirilen malzemeler genel olarak üç ayrı kırma işlemi ile üretilmektedir. Primer, sekonder ve tersiyer olarak sınıflandırılan bu kırma aşamaları sonucunda, malzeme eleklerden elenir ve istenilen ebatlara ayrılarak kırma taş üretiminin son aşaması gerçekleştirilmiş olur. Kırma eleme işlemi bittikten sonra üretilen malzemeler hangi tür projede kullanılacak ise kullanılacağı alanlarda işlemeye alınmaktadır. Madencilik alanında da maden ocağından çıkarılan delme, patlatma ve direk kazıcı yükleyiciler kullanılmak suretiyle çıkarılan malzemeler tesislere getirilmektedir. Proses şekline uygun bir biçimde primer, sekonder ve tersiyerler aracılığı ile kırılarak küçük ebatlarda malzemeler üretilmektedir.

Firmamız tarafından üretilen kırma eleme tesislerini incelemek için tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmektir. Dilerseniz web sitemizde bulunan iletişim numaralarımız aracılığı ile de bizlere ulaşarak tüm makine ve tesislerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırlanmış olan fiyat ve ödeme koşulları konusunda alacağınız bilgiler neticesinde işletmelerinize kaliteli makineleri kazandırma imkanına sahip olacaksınız.

Kırma işlemi tamamlanan malzemeler eleklere alınarak ayrıştırma işlemi yapılmaktadır. Kırma işlemini yapan makinenin kapasitesi küçük ise kullanıcısı için ekonomik makine ve teçhizat kullanımı sağlamaktadır.