Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> ›Vibrasyonlu Elek Sistemleri M-K Makina

Vibrasyonlu Elek Sistemleri M-K Makina

1980 yılından bu yana bir çok makina ile imalat yapan M-K Makina,siz değerli müşterilerimize son sistem vibrasyonlu elek sistemleri ile de hizmet vermeye devam etmektedir.Daha önceleri de belirttiğimiz hususu burada da belirterek diyoruz ki,bizler gerek kırma eleme tesisi çeşitlerinde gerekse yedek parça veya farklı imalatlarımız da öncelik olarak,müşteri memnuniyetini ve müşterinin alacağı verimi göz önünde bulundurarak üretim yapmaktayız.Bu üretimlerin içine vibrasyonlu elekler de dahil olmaktadır.Üretimini yaptığımız vibrasyonlu elek sistemleri,isteğe göre birden fazla çeşit olarak üretilmektedir.Eş zamanlı olarak birden fazla ürünün elenmesini sağlayan eleklerimiz ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

M-K Makina uzun süredir, gelişim – değişimin sonucunda birikimi, toknolojiye ayak uydurması, uzman ekibi ile kırma eleme tesisi ve yıkama tesisleri üretmektedir. Ürünlerimizin kalitesini teyidi olan kalite belgelerimiz ve müşteri referanslarımız ile bütün Türkiye’ye ve dünyaya olan ihracatımız ile, satış sonrası destek hizmetlerimiz ile şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonrada da müşteri odaklı hizmet anlayışımız doğrultusunda üretim yapmaya devam edeceğiz. Eğer sizler de konkasör tesisi ve vibrasyonlu elek sistemleri almak istiyorsanız muhakkak firmamız ile fiyat tekliflerini konuşmanızı tavsiye ediyoruz.

Konkasör büyük kaya yapılarını belli ölçülere göre küçük taş, çakıl ve toz haline dönüştürmek için tasarlanmış makinelerden oluşan tesistir. Sistem Bunker, Besleyici ünite, Primer kırıcı, Konveyör bantlar ve kırılan cevheri farklı boyutlara ayıracak vibrasyonlu eleğin birleştirilmesinden oluşur. Sistemin önemli bir parçası olan vibrasyonlu Elek, kırılma işlemi tamamlanmış ve son ürün haline gelen cevheri birbirinden ayırır. Cevher eleğe geldikten sonra, vibrasyon vasıtası ile elek yüzeyinde hareket ederken, daha önceden belirlenen ölçülere göre ayrışırlar. Kapasite ve ebatlara bağlı olara dört kata kadar imal eldir. Vibrasyon sistemi elektrik motoru, kayış kasnak aktarmadan oluşur. Hız ve zaman kontrol ayarlı olarak tasarlanır. İyi performans, kolay darbe sistemi, çalışma kolaylığı firmamızı diğerlerinden ayıran en temel unsurlardır.

Periyodik bakımlar, garanti kapsamı yedek parça değişimi, ücret ödenerek yapılan yedek parça değişimleri vs gibi satış sonrası destek hizmetleri ile ülkemizin tamamına servis hizmeti verebilmekteyiz. Konkasörler sistemi oluşturan makine ve çalışma modülü açısından birbirinden farlı sistemlere göre isimlendirilmezler. Ayırımı belirleyen esas farklılık kırılacak malzeme, kapasite, son ürün ebatları, toz emme sisteminin dahil edilmesinden ibarettir. Mobil konkasör, primer konkasör, kapalı devre konkasör, paletli konkasör veya paletsiz konkasör ayırımı sadece yapı farklılığıdır. Sistemin bütünlüğü açısından genel olarak büyük bir farklılık yaratmaz.