Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

> ›Yeni Nesil Titreşimli Besleyiciler M-K Makina’da

Yeni Nesil Titreşimli Besleyiciler M-K Makina’da

Sayın müşterilerimiz, her türlü makine ve teçhizat ihtiyaçlarınızda sizlerin yanında olmaktan onur duymaktayız. Firmamız tarafından üretilen tüm makinelerimizden ihtiyacınız olan makine ve tesisi satın alıp, kiralayıp, hatta yeni makine satın almak istemediğinizde ikinci el ancak kalitesinden ödün vermeyen makineleri sizlere sunmaktayız. Sizler yeter ki hangi makineye ihtiyacınız olduğunu belirleyin, işin geriye kalan kısmını bize bırakın. Sektörde bulunan birçok rakibimiz tarafından üretilen makineleri bir kontrol edin, bir de gelin firmamızın yılların bilgi ve tecrübesi ile ürettiği makineleri kontrol edin. Aradaki farkı çıplak gözle dahi görebileceğinize eminiz. Firmamız hizmette sınır tanımamaktadır. Firmamızdan yapacağınız bir satın alma işlemi sonrasında yine ihtiyacınız olduğu her anda firmamız sizin yanınızda olacaktır.

Titreşimli besleyiciler taş kırma eleme tesislerinde vazgeçilmez bir makinedir. Firmamızla çalışan bir çok işletme tarafından en çok tercih edilen makineler arasındadır. Tüm makinelerimizin üretimleri konusunda uzman ekibimiz tarafından kaliteli ve diğer firmalara nazaran ekonomik olarak yapılmaktadır. Titreşimli besleyicilerin ana görevlerinin başında büyük kaya parçalarının primer kırıcılara ön besleme yapmak olduğunu biliyor muydunuz? Ayrıca titreşimli besleyiciler iki adet vibro motorla titreşim yapmaktadırlar. Kırıcıya malzeme beslenir ve tesisin kırma işleminde birinci sırada olur.

Titreşimli besleyiciler de bulunan ızgaralı elekler baypas malzemenin çok olduğu yerlerde kademesi arttırılarak kullanılmaktadır. Kırıcının içine girmeden baypass olarak stoklara gönderilmektedir. Bu sayede agrega temiz ve kaliteli olmaktadır.

İşletmenizde kullanmak üzere kırma eleme makinelerine mi ihtiyacınız var. Evet tam da doğru yerdesiniz. Ekonomik boyutlarının yanı sıra müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamamız firmalarımız tarafından en çok tercih edilen firmaların başında yer almış olmamızın en iyi göstergesidir.

Titreşimli besleyicilerde parça değişimi çok kolaydır. Uzman kadromuzdaki ekip arkadaşlarımız parça değişimi talep eden firmalarımıza destek vermektedir. Her makinede olduğu gibi titreşimli besleyicilerde de sık kullanım ve çokça kullanım sebebi ile aşınmalar oluşabilmektedir. Aşınmaya başlamış olan malzemenin tamamıyla bozulması beklenmemeli en kısa sürede değiştirilmelidir. Bu sayede siz işinizde başarıyı yakalarsınız, biz de müşterimiz olarak sizlerin yanında olmanın mutluluğunu yaşarız.