Subaşı Mahallesi 202 Sokak 5/A Blok
Aydın Asfalt Üzeri
0542 800 50 50
(0232) 856 38 48
info@m-kmakina.com
English Arabic Russia

Hakkımızda

Grubumuzun 36.yılını kutladığımız 2016 yılı itibariyle “Kaliteyi,uygun fiyattan sunma” vizyonumuz ile çıktığımız yolculuğumuza,yeni başarı ve yeni nesil sistemler ile devam ediyoruz. M-K Makina,en iyiyi sizlere garantili şekilde sunarak hem müşteri memnuniyetini hem de çalışanların motivasyonunu en yüksek seviyede tutmayı arzulamaktadır.36 yıllık hizmet hayatımız da gerek siz değerli müşterilerimizi gerekse bizi her zaman yaptıkları çalışmalar ile gurur duyamamızı sağlayan çalışanlarımızı canı gönülden teşekkürlerimizi arz ediyorum.

M-K Makina Grubu’nun bakış açısı, sektöründeki ve dünyadaki gelişmeleri dikkatle izleyerek, faaliyetlerinin devam ettiği sektörlerden kaynaklanan deneyim ve imkânlarını, sürdürülebilir büyüme yakalayabileceği yeni sektör ve projelerde hızlı ve esnek olarak aktarmaktır. Dinamik ve genç ekibi ile sağlam bir altyapı oluşturduktan sonra, pazar payını artırmak ve istikrarlı bir karlılık için uluslararası markalar ile önce yerel daha sonra uluslararası projelerde işbirliği yapmaya başlamıştır.

M-K Makina, dünya çapındaki en son teknolojileri kullanarak bölgesel ve küresel seviyede hizmetlerini en üst seviyeye taşıyarak; kaliteyi, istikrarı, başarıyı ve hizmet aşkını hedef alan ilkeleriyle rasyonel büyümesine hızla devam etmektedir. Yerel değerleri ve uluslararası endüstri standartları ile atılıma başlayan M-K Makina , kendi faaliyet alanlarında uluslararası seviyede liderliği hedeflemektedir.Tüm paydaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve ekip arkadaşlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.